شرکت خدمات سیاحتی و گردشگری دهکده رویاها، پس از طی مراحل اخذ مجوز در تاریخ 18 تیر ماه 1396 به مدیریت آقای عباس بشیری راه‌اندازی گردید.

دهکده رویاها با هدف افزایش سطح آگاهی و توسعه فرهنگ گردشگری در بین اقشار جامعه تاسیس شده است. این شرکت در همین راستا می کوشد تا با استفاده از شیوه‌های نوین و مؤثر، افراد را به شناخت گستره جغرافیایی، میراث فرهنگی و طبیعی، هنرهای سنتی، جاذبه‌های گردشگری داخلی و مشارکت در حمایت از فرهنگ، هنر و تمدن ایرانی ترغیب و تشویق نماید. همچنین دهکده رویاها امید دارد که دستاورد فعالیت هایش، افزایش نشاط اجتماعی و سلامت عمومی جامعه، اشتغالزایی، معرفی مناطق کمتر شناخته شده، رونق روستاها و ایجاد توازن در تبادل گردشگر باشد. از دیگر اهداف شرکت اطمینان از بهره مند شدن تمامی افراد جامعه با سطوح توانمندی های متفاوت از امکان سفر می باشد. به عنوان مثال درنظر گرفتن تورهای رایگان و ارزان سازی سفر و همچنین برگزاری تورهای ویژه برای افراد با توانمندی های جسمی حرکتی متفاوت.

دهکده رویاها در حیطه فعالیت هایش به برگزاری تورهای داخلی و خارجی، تورهای یک روزه و چندروزه، اخذ ویزا، تخصیص راهنمای گردشگری مسلط به زبان انگلیسی برای گردشگران داخلی و خارجی می باشد. همچنین این شرکت علاوه بر برگزاری تورهای متداول، سعی نموده نگاه تخصصی به اقشار و گروه‌های مختلف نیز داشته باشد؛ از جمله:
 
  • برگزاری تورهای زبان انگلیسی و تورهای علمی ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان
  • برگزاری تورهای آموزشی (استفاده از متخصصان و کارشناسان در حوزه آموزش روانشناسی و جامعه شناسی)
  • برگزاری تور برای سالمندان و گروه های با نیازهای ویژه
  • برگزاری تور برای کارمندان دستگاه‌های مختلف
  • برگزاری تور برای بازدید از جشنواره‌ها
  • و برگزاری تورهای سفارشی